Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Publikováno 7. listopadu 2023 v kategorii Článek k zápasu/turnaji.

V neděli 5.11.2023 jsme se zúčastnili v Telči v pořadí druhého turnaje letošní sezony. Díky velkému množství dětí, které nám chodí na tréninky, nemáme zatím problém jet na turnaj se dvěma týmy, jako jsme jeli nyní. Ačkoliv jsme opět vzali sebou i několik nováčků, pro které to bylo tzv. poprvé, tak se rychle zorientovali, zapadli do týmu a užívali si něco jako turnajovou atmosféru. Trenéři nachystali pár překvapení, aby byl turnaj ještě trochu zábavnější a my si ho mohli víc užít a těšit na další.

Bílý tým, který si poprvé zahrál v parádních nových dresech, které nám zaplatila firma Lenze, za což samozřejmě moc děkujeme, vyhrál tři zápasy ze čtyř, takže si hráči užili spoustu gólů a pěkné výhry nad svými soupeři. Modrý tým samozřejmě nezůstal pozadu a dokázal si připsat také dvě výhry, což je parádní výkon, protože je zde více nových hráčů a pro ně je to daleko těžší, protože se ještě všechno teprve učí od nuly.

Skvělí rodiče nás podpořili výborným občerstvením a také nám tam ty děti dovezli což je to nejdůležitější, bez toho bychom si nemohli zahrát, takže všem velké díky.