Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Publikováno 11. září 2023 v kategorii Článek k zápasu/turnaji.

Hippos Žďár nad Sázavou 4:8 Florbal Litomyšl


Domácí začali zápas ve vysokém tempu a svého soupeře téměř nepustili do hry. Už v 6. minutě hrál Hippos přesilovou hru, kterou i přes pár pohledných akcí nedokázal využít. Skóre zápasu se poprvé měnilo až v 16. minutě, kdy po střele jednoho z domácích se před bránou nejlépe zorientoval Lukeš a poslal domácí do vedení. Hippos nabuzen prvním gólem hrál stále téměř bez chyb, a tak byl počet střel po první třetině 12:1. Do druhé třetiny nastoupil Hippos s výhodou přesilovky, bohužel ani napodruhé ji nedokázal zužitkovat. Po přesilové hře začali hosté nepříjemně napadat a domácí Hippos si s tím nevěděl příliš rady, výsledkem toho byla přesilovka pro Litomyšl, kterou střelou od poloviny hřiště dokázali využít. Hra se zcela změnila a hosté během tří minut přidali další 3 branky. Stav zápas byl tak 4:1 pro Litomyšl. Ve zbytku třetiny byla hra vyrovnaná a nic dalšího se nestalo. Ve třetí třetině Litomyšl stihla vstřelit dvě rychlé branky a i přes rychlou odpověď domácího Hrubého M. Hippos nedokázal zápas zvrátit na svou stranu. Konečný stav zápas byl 8:4 pro Litomyšl.


Sestava: Růžička, Pospíchal - Hrubý M., Partl, Dvořák F., Sobotka - Rous, Hrubý T., Lukeš, Král, Dvořák O., Pachl, Kábele, Poul, Kafka

Góly: Lukeš 3, Hrubý M.

Asistence: Hrubý T. 2, Rous, Partl


Komentář asistenta trenéra V. Roseckého: První opravdu ostrý zápas, dobrá konfrontace se špičkou ligy. Horší kondiční připravenost nás dohnala po pár střídání ve druhé třetině, pak nás soupeř začal přehrávat. Ale víme, kde máme slabiny a jdeme do dalších zápasů s tím, že je odstraníme!