Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Publikováno 30. srpna 2023 v kategorii Článek k zápasu/turnaji.

Hippos Žďár nad Sázavou 5:8 FBC Letohrad - Orel Orlice

Zápas s Letohradem nezačal pro domácí vůbec dobře. Už v první minutě se hosté ujali vedení 1:0. Hra se nevyvíjela nejlépe a po ztrátách domácích hosté navýšili své vedení góly ve 4. a 6. minutě a skóre bylo už 3:0 pro Letohrad. Hippos to ale takhle nechtěl nechat a v 18. minutě se prosadil Pavel Rous krásnou střelou nad nohu brankáře. Hosté pak ve 20. minutě faulovali, ale z první třetiny to bylo vše. Do druhé třetiny domácí Hippos nastoupil mnohem lépe a to využitou přesilovkou, kde Hrubý T. asistoval Rousovi, a tak byl rozdíl pouze jeden gól. O chvíli později ve 22. minutě byl v před brankovém prostoru faulován Poul, a tak rozhodčí nařídil nájezd, který proměnil dvougólový střelec Rous a tím završil hattrick. Bohužel přišel první faul ze strany domácích a tuto příležitost hosté využily a vzali si vedení zpátky. Ve druhé třetině se nic dalšího neudálo a tak skóre bylo 4:3 pro Letohrad. Ve třetí třetině byl domácí tým znovu vyloučen ale tentokrát Hippos neinkasoval a dokonce se prosadil ve vlastním oslabení a skóre bylo nerozhodné 4:4 díky Pachlově střele. Ve 45. minutě přišlo zaváhání před domácí brankou, které Letohrad potrestal a znova se ujal vedení. Poté přišla slabá chvíle Hipposu, kde Letohrad během tří minut třikrát udeřil a skóre bylo 8:4 pro hostující tým. Hippos už jenom upravil skóre, když se prosadil v 57. minutě Pachl. Konečné skóre na výsledkové tabuli svítilo 8:5 pro Letohrad.


Sestava: Růžička, Sochor - Hrubý M., Partl, Dvořák F. Sejkora - Rous, Hrubý T., Kábele, Poul, Karásek, Lukeš, Dvořák O., Pachl, Král

Góly: Rous 3, Pachl 2

Asistence: Lukeš, Hrubý T., Dvořák F., Dvořák O.


Komentář trenéra Hrubého:  Bohužel se nám nepodařilo zachytit začátek zápasu, na což jsem v šatně kladl velký důraz. Brzo jsme prohrávali 0:3 a od začátku hned museli dotahovat. I když jsme se do zápasu vrátili a stav byl vyrovnaný, tak znovu se nám nepovedla první polovina 3.třetiny a soupeř znovu odskočil. Nám už nezbylo moc času s tím něco udělat a Letohrad je natolik zkušené mužstvo že si nenechá náskok 4 gólů vzít. Pro nás poučení do příště, musíme být koncentrovaný na zápas celých 60 minut, jinak se nám budou stávat takové výpadky, jako právě teď. Máme pořád na čem pracovat a doufám že do dalších zápasů budeme jenom lepší a lepší.