Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Publikováno 16. ledna 2023 v kategorii Článek k zápasu/turnaji.

PSKC Okříšky-Rudíkov 2 : 14 Hippos Žďár nad Sázavou 

Hippos nastoupil do zápasu jako jasný favorit z 1.místa tabulky. Na úvodní branku zápasu jsme si museli počkat do 5.minuty utkání, kdy se prosadil Ondřej Dvořák po nahrávce Filipa Dvořáka. Druhý gól Hipposu vstřelil v 10.minutě Jan Lukeš po přihrávce Vítka Petříčka. Soupeři se však podařilo ve 13.minutě zápasu snížit na 1:2. První třetina se Hipposu vůbec nepovedla. Od trenéra přišly jasné pokyny, aby hráči zklidnili hru, zbytečně neztráceli balony. To se hráčům ve druhé třetině dařilo plnit. V 17.minutě skóroval Ondřej Dvořák po přihrávce Filipa Dvořáka. Další branku přidal Jan Lukeš s asistencí Tomáše Hrubého. Šestou branku Hipposu přidal ve 21.minutě Ondřej Dvořák a zkompletoval tak svůj hattrick. Poslední gól druhé části vstřelil Tomáš Hrubý po asistenci Filipa Dvořáka. Tato třetina se hrochům po taktické stránce velmi povedla. To se však nedá říci o začátku třetí třetiny, kdy Hippos inkasoval. Gól soupeře na hře nic nezměnil a Hroši přidali dalších 8 branek. Dokráčeli si tak pro vítězství 2:14.

Góly: Hrubý T. 3, Lukeš 3, Dvořák O. 3, Pokorný, Petříček Asistence: Dvořák F. 4, Hrubý T. 3, Hrubý M. 2, Lukeš, Haman, Pokorný, Petříček, Dvořák T.  

Hippos Žďár nad Sázavou 5 : 2 Sabots Jihlava 

Druhý zápas čekal Hrochy mnohem těžší soupeř. Hned v první minutě zápasu odpískal rozhodčí nájezd pro Hippos. Trestné střílení si vzal na starost Tomáš Hrubý, ale nepodařilo se mu míček protlačit pod brankářem. Neproměněný nájezd na hře nic nezměnil a bylo jen otázkou času, kdy tam Hipposu něco spadne. Ve 4.minutě se to podařilo Lukešovi, který se prodral mezi třemi hráči soupeře. Na 2:0 zvýšil Michal Hrubý po přihrávce Tomáše Dvořáka. Hippos měl možnost skórovat z přesilovky, ale šanci nevyužil. V 10.minutě svým druhým gólem v zápase skóroval Jan Lukeš po nahrávce Vojty Hamana. V 11.minutě se dokázal prosadit soupeř po nezablokované střele k tyči. Hippos získal výhodu další přesilovky, ale tu také nevyužil. Náskok navýšil až 8 vteřin před koncem první třetiny Šimon Poul, kterému asistoval Ondřej Dvořák. Ve druhé části dokázal skórovat pouze Vojtěch Haman po přihrávce Michala Hrubého. Ve třetí třetině byl vyloučen Ondřej Dvořák za sekání. Hippos dokázal oslabení ubránit. Až v závěru dokázal soupeř pouze korigovat skóre na konečných 5:2.

Góly: Lukeš 2, Poul, Hrubý M., Haman Asistence: Hrubý M., Dvořák T., Dvořák O., Haman