Rozpis nejbližších zápasů HIPPOSu


Datum Pořádající Domácí Hosté Výsledek Web
20.10.2018 v 08:00
Sobota, za 3 dny
FBC Salamandra
Multifunkční MSH Skuteč
Hippos Žďár n/S. C
Liga Vysočiny mužů
FBC Salamandra Apoly
Liga Vysočiny mužů
- ČFbU zápis
ČFbU online
20.10.2018 v 09:00
Sobota, za 3 dny
Hippos Žďár n/S.
SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
Hippos Žďár n/S. Benjamins
2. liga dorostenců - skupina 5 – Vysočina
SK JUVENIS PŘIBYSLAV
2. liga dorostenců - skupina 5 – Vysočina
-
20.10.2018 v 10:00
Sobota, za 3 dny
Snipers Třebíč
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
FBŠ Jihlava
Liga Vysočiny mladších žáků
Hippos Žďár n/S.
Liga Vysočiny mladších žáků
-
20.10.2018 v 11:00
Sobota, za 3 dny
FBC Salamandra
Multifunkční MSH Skuteč
Pacovští Honzíci B
Liga Vysočiny mužů
Hippos Žďár n/S. C
Liga Vysočiny mužů
- ČFbU zápis
ČFbU online
20.10.2018 v 12:15
Sobota, za 3 dny
Snipers Třebíč
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
Hippos Žďár n/S.
Liga Vysočiny mladších žáků
Snipers Třebíč
Liga Vysočiny mladších žáků
-
20.10.2018 v 14:30
Sobota, za 3 dny
Hippos Žďár n/S.
SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
Hippos Žďár n/S. Benjamins
2. liga dorostenců - skupina 5 – Vysočina
Sklo Bohemia Světlá n/S
2. liga dorostenců - skupina 5 – Vysočina
-
20.10.2018 v 17:00
Sobota, za 3 dny
Hippos Žďár n/S.
SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
2. liga dorostenců - skupina 5 – Vysočina
Hippos Žďár n/S. Benjamins
2. liga dorostenců - skupina 5 – Vysočina
-
20.10.2018 v 18:00
Sobota, za 3 dny
FBK Spartak Hluk
SH Spartak Hluk
FBK Spartak Hluk
Národní liga - východ
Hippos Žďár n/S.
Národní liga - východ
- ČFbU zápis
ČFbU online
21.10.2018
Neděle, za 4 dny
SK Juvenis Přibyslav
SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
SK JUVENIS PŘIBYSLAV
Přebor Vysočiny mladších žáků
Hippos Žďár n/S. Benjamins
Přebor Vysočiny mladších žáků
-
21.10.2018 v 09:00
Neděle, za 4 dny
Hippos Žďár n/S.
SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
Hippos Žďár n/S.
Liga dorostenek - skupina 5
SK Jihlava
Liga dorostenek - skupina 5
-
21.10.2018 v 09:00
Neděle, za 4 dny
FBC Štíři Č. Budějovice
SH České Budějovice
Hippos Žďár n/S. B
Regionální liga mužů - skupina 5
FBC Štíři Č. Budějovice B
Regionální liga mužů - skupina 5
-
21.10.2018 v 09:15
Neděle, za 4 dny
KC Okříšky
SH ZŠ Okříšky
Snipers Třebíč
Liga Vysočiny přípravek
Hippos Žďár n/S.
Liga Vysočiny přípravek
-
21.10.2018 v 10:15
Neděle, za 4 dny
KC Okříšky
SH ZŠ Okříšky
Hippos Žďár n/S.
Liga Vysočiny přípravek
Snipers Třebíč modří
Liga Vysočiny přípravek
-
21.10.2018 v 10:30
Neděle, za 4 dny
SK Juvenis Přibyslav
SH Přibyslav
Hippos Žďár n/S. Benjamins
Přebor Vysočiny mladších žáků
Orel Kněžice
Přebor Vysočiny mladších žáků
-
21.10.2018 v 11:00
Neděle, za 4 dny
KC Okříšky
SH ZŠ Okříšky
Fbc Orel Nové Město na Moravě
Liga Vysočiny přípravek
Hippos Žďár n/S.
Liga Vysočiny přípravek
-
21.10.2018 v 11:30
Neděle, za 4 dny
KC Okříšky
SH ZŠ Okříšky
Orel Kněžice
Liga Vysočiny přípravek
Hippos Žďár n/S.
Liga Vysočiny přípravek
-
21.10.2018 v 12:00
Neděle, za 4 dny
SK Juvenis Přibyslav
SH Přibyslav
Hippos Žďár n/S. Benjamins
Přebor Vysočiny mladších žáků
Pacovští Honzíci
Přebor Vysočiny mladších žáků
-
21.10.2018 v 12:00
Neděle, za 4 dny
FBC Štíři Č. Budějovice
SH České Budějovice
PSKC Okříšky
Regionální liga mužů - skupina 5
Hippos Žďár n/S. B
Regionální liga mužů - skupina 5
-
21.10.2018 v 12:30
Neděle, za 4 dny
KC Okříšky
SH ZŠ Okříšky
Hippos Žďár n/S.
Liga Vysočiny přípravek
PSKC Okříšky
Liga Vysočiny přípravek
-
21.10.2018 v 12:45
Neděle, za 4 dny
Hippos Žďár n/S.
SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
Sklo Bohemia Světlá n/S.
Liga dorostenek - skupina 5
Hippos Žďár n/S.
Liga dorostenek - skupina 5
-
21.10.2018 v 13:30
Neděle, za 4 dny
SK Juvenis Přibyslav
SH Přibyslav
Hippos Žďár n/S. Benjamins
Přebor Vysočiny mladších žáků
ASK Bystřice n.P. Orli
Přebor Vysočiny mladších žáků
-
27.10.2018
Sobota, za 10 dnů
FBC Štíři Č. Budějovice PSKC Okříšky
Regionální liga mužů - skupina 5
Hippos Žďár n/S. B
Regionální liga mužů - skupina 5
-
27.10.2018
Sobota, za 10 dnů
FBC Štíři Č. Budějovice Hippos Žďár n/S. B
Regionální liga mužů - skupina 5
FBC Štíři Č. Budějovice B
Regionální liga mužů - skupina 5
-
27.10.2018 v 09:00
Sobota, za 10 dnů
TJ Sokol Telč
SH Telč
Florbal Telč
2. liga juniorů - skupina 5
Hippos Žďár n/S.
2. liga juniorů - skupina 5
-
27.10.2018 v 13:00
Sobota, za 10 dnů
TJ Sokol Telč
SH Telč
Hippos Žďár n/S.
2. liga juniorů - skupina 5
TJ Centropen Dačice
2. liga juniorů - skupina 5
-
27.10.2018 v 19:00
Sobota, za 10 dnů
Hippos Žďár n/S.
SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
Hippos Žďár n/S.
Národní liga - východ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Národní liga - východ
-
Datum Pořádající Domácí Hosté Výsledek Web
20.10.2018 v 09:00
Sobota, za 3 dny
Hippos Žďár n/S.
SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
Hippos Žďár n/S. Benjamins
2. liga dorostenců - skupina 5 – Vysočina
SK JUVENIS PŘIBYSLAV
2. liga dorostenců - skupina 5 – Vysočina
-
20.10.2018 v 14:30
Sobota, za 3 dny
Hippos Žďár n/S.
SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
Hippos Žďár n/S. Benjamins
2. liga dorostenců - skupina 5 – Vysočina
Sklo Bohemia Světlá n/S
2. liga dorostenců - skupina 5 – Vysočina
-
20.10.2018 v 17:00
Sobota, za 3 dny
Hippos Žďár n/S.
SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
2. liga dorostenců - skupina 5 – Vysočina
Hippos Žďár n/S. Benjamins
2. liga dorostenců - skupina 5 – Vysočina
-
21.10.2018 v 09:00
Neděle, za 4 dny
Hippos Žďár n/S.
SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
Hippos Žďár n/S.
Liga dorostenek - skupina 5
SK Jihlava
Liga dorostenek - skupina 5
-
21.10.2018 v 12:45
Neděle, za 4 dny
Hippos Žďár n/S.
SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
Sklo Bohemia Světlá n/S.
Liga dorostenek - skupina 5
Hippos Žďár n/S.
Liga dorostenek - skupina 5
-
27.10.2018 v 19:00
Sobota, za 10 dnů
Hippos Žďár n/S.
SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
Hippos Žďár n/S.
Národní liga - východ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Národní liga - východ
-