Víkendové výsledky Žďárských celků

• Výsledkový souhrn

V sobotu se jako první celek pustil do zápasového kolotoče tým dorstenců. Ti si s Ledče nad Sázavou přivezli ze dvou zápasů pouze jediný bod. V prvním utkání remizovali s týmem Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod 3:3, druhé utkání nezvládli v poměru 4:3 nad celkem Fbc Orel Nové Město na Moravě.

Druhým žďárským celkem, který se o víkendu představil, byl A-tým, který vycestoval do Opavy. A-týmu bojovný výkon nestačil na ani na bod a z Opavy si veze prohru 5:4. Po nevydařené první třetině, dokázal Hippos svoji hru zlepši, ale na body to tentokrát bohužel nestačilo.

Další týmy odehráli své utkání v neděli. B-tým v písku porazil v prvním duelu soupeře FK Slovan Jindřichův Hradec jasně 7:3. V druhém utkání se střetl s celkem, který doposud stejně jako Hippos “B“ vyhrál svá dosavadní utkání 1. FbK Tábor. Vzájemné měření sil vyzněl o lépe pro celek z Táboru, který přehrál Hippos “B“ 5:3.

Svá první utkání v letošní sezóně hrál i C-tým. Ten přivezl tři body z Třebíče. (podrobný článek k zápasům naleznete již teď na stránkách klubu)

Poslední, kdo naskočil, do florbalového kolotoče byly družstva mladších žáků, která se představila žďárskému publiku. Jednotlivým celkům se dařilo rozdílně. Oranžoví 3x vyhráli a 1x prohráli, červení ukořistili jednu výhru a tři prohry, nejlépe dopadli hráči zeleného celku. Ti všechna svá utkáni vyhráli a zvítězili ve všech svých čtyřech zápasech. (výsledky turnaje nalezněte zde: http://www.hipposzdar.cz/souteze/19/1)