Regionální výběr starších žáků, dorostenci a A-tým. To je následující, flórbalový víkend Na Bouchalkách

• Zápasová pozvánka

Následující víkend přinese žďárským florbalovým příznivcům hned několik možností, jak se pobavit.

V sobotu bude 14.1.2017 se ve sportovní hale Na Bouchalkách uskuteční turnaj Regionálního výběru starších žáků. Nejlepší z celků se bude moci pyšnit titulem - Vítěz regionálního výběru starších žáků České republiky 2017. Po každém zápase bude vyhlášen a oceněn nejlepší hráč každého družstva a na konci turnaje oceněn nejlepší hráč jednotlivých výběrů. Hippos bude mít ve výběru kraje Vysočiny své želízko v ohni, Michala Přibyla.

V sobotu se v Třebíči odehraje turnaj přípravek. Turnaj začíná od 15:15. Hippos bude mít v turnaji dvě družstva. Hippos Žďár nad Sázavou a Hippos Žďár nad Sázavou Benjamins. Obě družstva sehrají čtyři zápasu. V posledním zápase dojde i na žďárské malé derby, které je na programu od 16:55.

V neděli 15.1.2017 na sobotní zápasy přípravky navážou mladší žáci. Ti vycestují do Bystřice na Pernštejnem.  Do turnaje se opět zapojí dvě žďárské družstva, z nichž každé odehraje tři zápasy. Rozpis zápasů obou mužstev (Hippos zelení a Hippos oranžoví) naleznete na stránkách.       

Dalším, kdo se postaví k soutěžním utkání, budou starší žákyně. Jejich cesta poveden taktéž v neděli do Pelhřimova. Zde se utkají od 9:30 s celkem Sklo Bohemia Světlá n/S.. Ve vyrovnané tabulce patří Světlé čtvrtá příčka. Žákyně jsou druhé s rozdílem sedmi bodů. Od 10:30 naskočí proti SK Meťák České Budějovice, které jsou hned za Hippos o pouhé čtyři body. Poslední zápas odehrají od 12:30 proti prvními týmu tabulky FBŠ Jihlava, na které Hippos ztrácí dva body. Už podle umístění celků v tabulce lze usoudit, že se bude jednat o velmi kvalitní a vyrovnané zápasy.

Stejně jako přípravka, pouze v neděli, vyrazí do Třebíče B-tým. Ten se od 12:00 postaví  proti třetímu celku tabulky FBC Český Krumlov Velešín. V 15:00 je na programu souboj s FK Santos Třeboň, který patří první příčka. Hippos čeká náročný turnaj s těžkými soupeři. Dokáže se Hippos vyrovnat soupeřům z popředí?

V neděli se od 9:00 představí v domácím prostředí dorostenci. Obě družstva zde odehrají dva zápasy. Od 9:00   Hippos Žďár n/S. vs. Florbal Telč. Následuje souboj Hippos Žďár n/S. Benjamins proti FBŠ Jihlava. Ve 13:00 se proti Hippos Žďár n/S. Benjamins postaví tým Florbal Telč. Poslední zápas obstarají celky FBŠ Jihlava a Hippos Žďár n/S..

          Posledním, kdo bude usilovat o body do tabulky je A-tým. Ten se také poprvé v novém roce představí domácímu publiku. Hippos se od 17:00 postaví proti prvnímu týmu FbC Aligators Klobouky. Hippos se v minulém kole představil na půdě druhého týmu, kde utrpěl v okleštěné sestavě porážku 7:3. Hippos může přijít podpořit do sportovní haly Na Bouchalkách, nebo zápas sledovat online na: https://online.ceskyflorbal.cz/20162017/online-170113.htm