První souboj dvou družstev přípravky proti sobě

• Článek k zápasu/turnaji

Jako již tradičně jsme využili široké členské základny a do Dolní Cerekve vyslali dvě družstva přípravky. Turnaj začal soubojem obou týmů proti sobě, ve kterém zvítězilo zkušenější Áčko. Ale pak se obě družstva vzájemně povzbuzovala a společně s rodiči vytvořila v hale v Cerekvi téměř domácí prostředí.

Přípravka A

Na tomto turnaji se nám opravdu dařilo, i když máme na kontě tři výhry a dvě porážky. V obou ztracených zápasech jsme prohráli o gól, i když jsme v obou vedli....Škoda, že se nám nepodařilo udržet výsledek. Musíme ovšem opravdu vyzdvihnout s jakou snahou a vervou se hráči zakousli do každého soupeře a opravdu se rvali o výsledek, běhali po celém hřišti a nedali nic zadarmo. V každém zase jsme měli momenty, kdy jsme soupeře doslova přikovali v jeho obranném pásmu a s pomocí přihrávek a střel si vytvářeli šance na skórování.

Střelci branek: Nikča Kramárová, Gabča Sobotková, Vašek Svoboda, Honzík Slanina.

Přípravka B

Byl to vlastně první turnaj v sezoně, kde se ti mladší a méně zkušení museli spolehout sami na sebe, kdy mezi sebou neměli některého z Áčkařů. Naopak, "modří" spoluhráči se hned v prvním zápase postavili na druhou stranu hřiště. Přesto vždy Béčko srdnatě vzdorovalo a až na jedno utkání vydrželo se zkušenějšími soupeři držet krok. Po čtyřech porážkách se "červení" nadechli a zlepšeným výkonem podpořeným Naty Veselou v bráně získali proti Pacovským Honzíkům dvoubrankové vedení. S ubývajícími silami o něj postupně přišli, ale podařilo se udržet aspoň remízu a odvézt si v této sestavě alespoň bod.

Děkujeme rodičům za neutuchající podporu oběma týmům a také za pomoc s dopravou na turnaj. Aut bylo potřeba hodně, a ta, která nakonec jela, byla do posledního místečka zaplněná.