Přípravce se střelecky nevedlo

• Článek k zápasu/turnaji

Poslední letošní turnaj jsme odehráli v Okříškách. Mrazivé počasí zřejmě zmrazilo i naše hráče - především opory, kteří sice v úvodním zápase vyhráli, ale pak následovaly 4 porážky v řadě. Nedařilo se nám vstřelit více branek, nedokázali jsme se soupeře přehrát. Nutno podotknout, že jsme měli sebou několik nováčků, kteří hrají florbal za Hippos teprve několik měsíců. Jsme rádi, že si vyzkoušeli atmosféru turnaje, je vidět jak se individuálně zlepšují a jak se opravdu snaží bojovat o vítězství. Máme na čem stavět do budoucna, hráčský kádr je široký, a proto na další turnaje po Novém roce pokud to bude možné vezmeme dvě družstva, ať si zahrají všichni naši hráči. Je pro nás důležité, aby florbal děti bavil, přes porážky se přeneseme - i když nás trošku mrzí, není to pro nás to nejdůležitější. Chceme děti rozvíjet po pohybové a sportovní stránce a výsledky nejsou na prvním místě. Přejeme krásné Vánoce a těšíme se na další turnaje.
Střelci branek: Nikča Kramárová, Honzík Slanina, Niki Šebek, Gabča Sobotková, Áďa Čechová.