Neporažení dorostenci doma. A-tým startuje play-down.

• Zápasová pozvánka

   V sobotu 3.3.2018 se v domácím prostředí představí prozatím neporažený tým 2. ligy dorostenců - Hippos Žďár n/S.. V prvním zápase, hraném od 9:00, Hippos narazí na TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons. Havlíčkův Brod je předposledním na místě a zápas tak bude mít jasného favorita. Druhé utkání, které je na programu od 13:30, přinese souboj Snipers Třebíč vs. Hippos Žďár n/S.. Ani Třebíč by neměla patřit k týmům, ktéré by měli žďárské florbalisty připravit o letošní neporazitelnost. Pakliže dorostenci budou nadále pokračovat v psaní pohádky neporazitelnosti a získají 6 bodů, tak před posledním turnajem budou mít nedostižitelný náskok min. 7 bodů. A tím i jistotu 1. místa a postupu do baráže o 1. ligu s vítězem Jihočeské ligy. Jestli ne dopoledne, tak od půl druhé pojďme Na Bouchalky, skvělá atmosféra, výborný florbal! A také předkrm na následující program...

   Na zápasy dorostenců hned navážou hráči A-týmu. Těm bohužel těsně uniklo play-off a tak se v první sérii play-down budou muset poprat o udržení s ASK Bystřicí nad Pernštejnem. Bystřice v základní části získala pouze osm bodů. O tři body však obrala právě Žďár. Základní část je minulostí a soutěž začíná “znovu“. V sobotu od 17:00 se budeme moci přesvědčit, který s týmu se s danou situací popere lépe. Online lze sledovat zápas na https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-210103.htm

   Bystřice bude v sobotu cestovat do Žďáru, opačným směrem měli cestovat elévové. Ti měli mít právě v Bystřici na programu další zápasy ligy Vysočiny elévů. Avšak rozsáhlá marodka by umožnila Hipposu postavit jeden tým ze dvou nahlášených. Stejný problém, i když podstatně hlubší, pak mají ostatní zúčastněné týmy. Proto se turnaj ruší a přesouvá na 22. dubna.

   Do Dolní Cerekve se v neděli 4.3.2018 vypraví C-tým. V 9:00 je čeká třetí celek tabulky. Hippos C se nachází v dolní polovině tabulky. V prvním utkání tak bude mít Žďár těžkou pozici a Jihlava bude chtít jistě postavení v tabulce potvrdit. Druhé utkání, hrané od 12:00 bude mít Hippos opačné problémy. Soupeřem jim totiž bude poslední tým v tabulce - Pacovští Honzíci B.

   V neděli 4.3.2018 ve 14:00 naváže na první zápas play-down s Bystřicí A-tým. V série hrané na tři vítězná utkání, se tak bude moci jeden tým, posunou k záchraně. Online přenos bude k sledování na https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-210135.htm. Série pak bude následný víkend pokračovat na půdě soupeře.