Mladší žáci v Bystřici - díl 2. - neděle

• Článek k zápasu/turnaji

I druhý den o tomto víkendu se konal v Bystřici n. P. turnaj mladších žáků, tentokráte 5+1. Na tuto kategorii staví tradičně Hippos ty vyspělejší hráče, kteří si zkouší vyšší náročnost ve starších žácích Benjamins. Zatímco ve starších žácích jsou soupeři občas nad síly našich mlžů, tak ve "své" kategorii své soupeře kosí co to jde. Včetně tohoto turnaje sehrál 12 utkání, kluci prohráli pouze jednou, v 1. turnaji, s Havlíčkovým Brodem. Jinak samá výhra!

Byť v kombinovaném trenérském složení, tak herně znovu Hippos nadchl a slavil vítězství jak proti Jihlavě (8:4), tak proti Okříškám (14:2). Za tuto kategorii nastoupili i dva nováčci - Marťa Hrubý a Víťa Frendl, kteří se rozhodně neztratili. Kluci i holky se tak budou těšit na další turnaj, za dva týdny v Dolní Cerekvi. Tam se utkají s druhým a třetím týmem pomyslné tabulky, tj. s Bystřicí a Havl. Brodem.

Sestava Hipposu: Růžičková - Hrubý M., Partl, Přibylová, Ptáčková - Frey, Svatoň (C), Sekničková (A), Novák O., Frendl, Hromádka, Ondráček, Březina.