Mladší žáci v Bystřici - díl 1. - sobota

• Článek k zápasu/turnaji

I přesto, že se Česká republika potýká s chřipkovou epidemií, hráči žďárského Hipposu stále odolávají, a mohou se účastnit turnajů. Dnes si přijeli do Bystřice poměřit kvalitu s týmy z Jihlavy, Třebíče a samozřejmě domácího ASK. Díky skvělé aktivitě obou trenérek byl tým od začátku turnaje dobře naladěn. Jeho hra se vyznačovala bojovností, množstvím šancí, vsítěných branek... a nebyla nouze o krásné kombinace. Díky tomu získali hrošíci tři výhry: 6:2 nad Třebíčí, 6:2 opět nad druhou Třebíčí a v dramatickém zápase 8:6 nad Jihlavou. V posledním zápasu už docházely síly a tým si nedokázal poradit s dobře sehraným družstvem a výborným výkonem brankaře z Bystřice. Zápas skončil 4:8 pro domácí, za což soupeři patří upřímná gratulace. Nutno podotknout, že zatímco Hippos nasadil až na kapitána Svatoně jasné béčko, tak bystřičtí použili veškerý arsenál, který mohli mít k dispozici.

Musíme pochválit všechny hráče našeho týmu za dnešní výkon a už teď se těšíme na další turnaj, který proběhne v sobotu 17.2. v Třebíči.

Vstřelené branky: Tomšík P. – 8, Svatoň M. – 7, Frey J. – 3, Král J. – 3, Březina M. – 2, Smolík T. – 1,

Asistence: Král J. – 4, Svatoň M. – 2, Tomšík P. – 2, Smolík T. - 1

 

Sestava Hipposu Kuba Jakub - Král Jakub, Smolík Tomáš, Svatoň Radim, Sedlák Michal, Březina Matěj, Frey Jan, Svatoň Martin, Tomšík Pavel. Trenérky: Alenka Svatoňová, Barunka Králíčková.