Hippos ve víkendových bojích

• Zápasová pozvánka

     V sobotu 3.2.2018 se do Telče vypraví dorostenci. V prvním zápase, který je na programu od 10:30 narazí na Sklo Bohemia Světlá n/S.. Hippos má 32 bodů a ligu prozatím vede. Světlé s 19-ti body patří pátá příčka. V druhém utkání pak od 13:30 nastoupí proti Florbal Telč. Telč má o jeden bod více, než první soupeř a v tabulce je o jednu pozici výše. V obou zápasech tak bude žďárskému celku soupeř z horní poloviny tabulky. Zbývá 8 zápasů, 4 body náskoku na druhý Pelhřimov... Tento turnaj napoví, kdo je na Vysočině v dorostu nejlepší...

   Také v sobotu 3.2.2018 naskočí od A-tým od 18:00 proti domácím Snipers Třebíč. Oba celky mají 27 bodů. Bude se tak jednat o velice důležité utkání, které může hodně napovědět, který z celků se nakonec probojuje do play-off. Třebíč má z posledních zápasů s Hipposem kladnou bilanci. Uvidíme, zda bude žďárský celek schopen ve venkovním prostředí bodovat. Online lze sledovat na http://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-203390.htm

   V Bystřici nad Perštejnem se pak v sobotu uskuteční turnaj Ligy Vysočiny mladších žáků (kategorie 3+1). Hippos se představí ve čtyřech zápasech. Přesný rozpis naleznete na stránkách.

   V neděli 4.2.2018 se pak v Sezimově Ústí představí B-tým. Od 10:30 jim bude soupeřem tým ze dna tabulky PSKC Okříšky. Zde by měl Hippos potvrdit roli favorita a zvítězit za tři body. Druhé utkání už zcela jistě nabídne dramatičtější podívanou. V 13:30 Hippos B narazí na pořádající celek FBC Český Krumlov Velešín. Oba celky jsou v tabulce hned za sebou na čtvrtém, respektive pátém místě s rozdílem pouhý bod. Toto utkání rozhodně o úspěšném, nebo neúspěšném turnaji.

   V Bystřici nad Pernštejnem pak naskočí mladší žáci (kategorie 5+1). První zápase sehrají od 12:00 proti soupeři FBŠ Jihlava. V druhém zápase pak od 14:00 změří síly s  PSKC Okříšky. V této kategorii zatím z 12 utkání prohrál Hippos pouze jednou, uvidíme, zda-li své vítězné tažení soutéží natáhne dále.

    Posledním celkem, který o víkendu prověří své soupeře, bude C-tým. Ten se v neděli vypraví do Třeště. V prvním utkání se postaví proti Sk JeMoBu (12:00). S ohledem na nelichotivé umístění obou celků, půjde o důležité body pro lepší umístění a sebevědomí do dalších zápasů. Druhý zápas bude mít jasného favorita a to Sabots Jihlava, kterým patří třetí příčka.