Hippos ve víkendových bojích

• Zápasová pozvánka

V sobotu 2.12.2017 se pokusí z domácího prostředí vytěžit maximum junioři. Ti od 8:00 ve sportovní hale Na Bouchalkách přivítají ASK Bystřici nad Pernštejnem. Bystřice je prozatím na posledním místě Liga Vysočiny juniorů a Hippos by měl mít tedy na úvod ideálního soupeře. V druhém utkání, hraném od 12:30 narazí na FBŠ Jihlava, která je jen o skóre pod žďárským týmem. V dresu Jihlavy se možná představí loňský kapitán hipposáckých dorostenců, Jakub Svoboda, který je kvůli studiu v jihlavském FBŠ na hostování. Ve třetím zápase se od 14.00 utkají s předposledním celkem - Spartak Pelhřimov. I přes rozdíl čtyř míst v tabulce, má Pelhřimov pouze o tři body méně. Navíc první utkání v této sezóně zvítězil v domácím prostředí 7:2. I toto utkání bude tak zcela jistě vyrovnaným soubojem.

                V sobotu se na výlet do Hodonína připravují hráči A-týmu. Ti zde změří síly s domácím celkem - FbC Aligators Klobouky. Zápas začíná v 18:00. Ve vyrovnané tabulce jen těžko hledat favorita. Hippos má o jeden bod více. Doma dokázali hroši zvítězit 6:5. I s ohledem první vzájemné měření sil lze čekat tuhý boj. Aligátoři mají doma z posledních třech zápasů 2- výhry a jednu prohru v prodloužení. Online lze sledovat na https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-197667.htm

                Další zápasy se žďárským obsazením jsou pak na programu v neděli 3.12.2017. Do Jihlavy se vypraví dorostenky. Ty se od 10:15 postaví týmu Banes Florbal Soběslav. Soběslav má na svém kontě o čtyři zápasy víc než žďárský celek. I přesto mají oba celky shodný počet bodů. V druhém utkání čeká dorostenky domácí tým - SK Jihlava (12:45). Jihlava je v tabulce hned před Hipposem. Má však také dva zápasy k dobru. Oba zápasy tak mohou nabídnout zajímavou podívanou, sousedících týmu v tabulce. Doufejme, že se šťastným koncem pro svěřenkyně trenérky Barbory Králíčkové.

                Do Bystřice nad Pernštejnem se také v neděli vydají starší žáci. V turnaji, hraném od 10:00 bude mít Hippos tradičně dva zástupce.  10:00 se Hippos Žďár n/S. Benjamins utká s ASK Bystřice n.P.. Následovat bude zápas Fbc Orel Nové Město na Moravě vs. Hippos Žďár n/S. (11:15). V další průběhu turnaje, se soupeři prohodí. V 13:15 tak bude pokračovat turnaj zápasem Hippos Žďár n/S. Benjamins vs. Fbc Orel Nové Město na Moravě. Poslední zápas dne se odehraje od 14:30 mezi týmy Hippos Žďár n/S. a ASK Bystřice n.P.

                 Poslední, kdo vyrazí na výlet, budou elévové. Ti mají v neděli na programu 14. kolo Liga Vysočiny elévů. Turnaj se odehraje na půdě Havlíčkova Brodu a to odpoledne od 14:00. Podrobný rozpis zápasů Hippos naleznete na stránkách v sekci Soutěže - Liga Vysočiny elévů – Rozpis zápasů.