Hippos ve víkendových bojích

• Zápasová pozvánka

O víkendu se na florbalovém poli Hippos představí hned v šesti kategoriích se sedmi tými.

V sobotu 21. 10. 2017 se v domácím prostředí představí mladší žáci (kategorie 3+1). Ve sportovní hale Na Bouchalkách od 9:00 odstartuje turnaj Liga Vysočiny mladších žáků (3+1) soubojem domácích Hippos Žďár n/S. Benjamins s celkem Florbal Telč Tygříci. V průběhu dnes se pak Hroši utkají ještě s týmy ASK Bystřice n.P. Orli (10:30), Florbal Telč Lvíčata (12:00) a turnaj zakončí soubojem s SK JUVENIS PŘIBYSLAV (13:30).

Do zápasového programu se zapojí i nejmenší žďárští florbalisté. Přípravka 21. 10. vycestuje do Pelhřimova. Zde sehraje čtyři zápasy. Hned prvním se budou muset od 9:00 postavit domácím Spartak Pelhřimov. V druhém utkání, hraném od 9:30 se utkají s SK JUVENIS PŘIBYSLAV. V 10:30 poté naskočí do zápasu s celkem FBŠ Jihlava – girls. Náročný sobotní program potom ukončí střetnutí s třebíčským zástupcem - Snipers Třebíč modří.

Do Týnu nad Vltavou se v sobotu vydají dorostenky. Ti zde odehrají svůj letošní druhý turnaj. V prvním zápase se utkají s týmem, který v úvodních zápasech nedokázal bodovat, Tygřice TJ Slavoj Temelín. Žďárské hráčky tak budou plnit menší roli favoritek. V druhém utkání se asi bude hledat favorit asi těžko. Od 12:45 bude Hippos soupeřem  FBC Sokol Písek, stejný počet bodů a téměř stejné skoré.

Na bohatou sobotu nevážou v neděli 22. 10. 2017 mladší žáci, v kategorii 5+1. Ti sehrají svá utkání v Dolní Cerekvi. V prvním zápase se budou od 10:00 o body prát s draky z Havlíčkova brodu -  TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons. Jednu hodinu po poledni pak budou soupeřem celku ASK Bystřice nad Pernštejnem Zubři.

Na sobotní zápasy přípravky v Pelhřimově, v neděli navážou dorostenci. Hned první utkání, které je na programu od 9:00 nabídne zcela jistě velice atraktivní souboj. Bude se jednat o zápas doposud neporažených celků, domácích Spartak Pelhřimov a Hipposu Žďár n/S.. Oba týmy 2 x zvítězili a žďárský tým je první pouze díky lepšímu skóre. V druhém utkání poměří Hippos s týmem ze středu tabulky, FBŠ Jihlava.

V letošní sezóně se prozatím příliš nedaří C-týmu. Tuto skutečnost bude chtít napravit v neděli v Přibyslavi. Od 9:00 se postaví domácím SK JUVENIS PŘIBYSLAV a 12:00 Sklo Bohemia Světlá n/S.

Posledním, kdo odehraje své utkání, bude A-tým. Ten se v neděli 22.10.2017 od 14:00 postaví na domácí palubovce celku 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm.  Ani A-tým po nadějném startu nezažívá šťastné období. Rožnov v dosavadním průběhu sezóny o dva body více, než Hippos. Až na první zápas Hippos v Náchodě (9:3) hrál Hippos vždy vyrovnaná utkání, která končila rozdílem maximálně dvou branek. V posledních dvou zápasech však tahal za kratší konec. Podaří se Hipposu získat doma důležité body? Přijďte je podpořit, nebo sledujte online na https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-188811.htm