Hippos ve víkendových bojích

• Zápasová pozvánka

O víkendu se zapojí so soutěžních zápasů hráči A-týmu, elévů a starších žáků.

                V sobotu 14.10.2017 se do Pelhřimova vypraví elévové. Ti zde sehrají první letošní turnaj v Liga Vysočiny elévů. Hippos má v této kategorii dvojí zastoupení v podobě týmů Hippos Žďár n/S. a Hippos Žďár n/S. Benjamins. Oba týmu sehrají v sobotu čtyři utkání. Turnaj je na programu od 9:00.

                V sobotu také vycestují hráči A-týmu. Ti se po nevydařeném domácím zápase s Bystřicí přestěhují do Havlíčkova Brodu, kde se utkají od 18:00 s domácími  TJ Sokol H. Brod Erupting Dragons (online lze sledovat na https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-188791.htm).

                 Posledním celkem, který zasáhne do bojů, budou starší žáci. Ti se v neděli 15.10.2017 představí v domácím prostředí. I starší žáky čekají první letošní zápasy a i zde bude mít Hippos dvojí zastoupení. Turnaj odstartuje souboj Hippos Žďár n/S. Benjamins a ASK Bystřice n.P.. Od 10:15 bude následovat zápas mezi celky Hippos Žďár n/S. a Fbc Orel Nové Město na Moravě. Poté si Hroši prohodí soupeře a od 12:15 se Hippos Žďár n/S. postaví proti ASK Bystřice n.P.. Turnaj ve sportovní hale Na Bouchalkách potom ukončí vzájemné střetnutí Fbc Orel Nové Město na Moravě a Hippos Žďár n/S. Benjamins od 13:30.