Hippos ve víkendových bojích

• Zápasová pozvánka

Hippos se do víkendových zápasů ponoří až v neděli 1.10.2017 . A do bojů se pustí hned tři týmy.

Do Jindřichova Hradce se chystají hráči B-týmu. Od 9:30 je čeká těžký soupeř, který v úvodních dvou zápase nezaváhal, 1. FbK Tábor B. V druhém utkání Hippos B narazí na FK Slovan J.Hradec. Domácí celek má shodný počet bodů, jako žďárský tým. Oba celky zatím 1x odcházeli jako vítězové a 1x jako poražení.

Před necelými dvěma týdny se v Pelhřimově předvedl B-tým. Nyní zde sehraje svá první letošní utkání tým juniorů. V 10:00 se utkají s týmem ASK Bystřice n.P., od 14:00 proti domácím Spartak Pelhřimov. Tým juniorů se na pauze opět pustí do florbalových soubojů. Jak se v sezóně povede, by mohl napovědět už první turnaj.

Posledním z týmů, který bude cestovat, bude A-tým. Toho v neděli 1.10.2017 čeká dlouhá cesta do Horní suché. Zde se utká od 17:00 s domácím celkem FbK Horní Suchá. Horní Suchá dokázala v prvním kole na domácí půdě zvítězit. Minulé kolo venku prohrála. V loňské sezóně se ve vzájemných zápasech vždy radoval domácí celek. Zda se povede Hipposu tuto statistiku prolomit můžete sledovat online na https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-188774.htm