Hippos ve víkendových bojích

• Zápasová pozvánka

8.4.2017 se v domácím prostřední představí C-tým. Ten zde odehraje poslední dva zápasy letošní sezóny. Od 9:00 bude soupeřit o body s celkem Florbal Telč B. Telč je za Hipposem o devět bodů. Hippos by tak mohl zahájit turnaj výhrou s papírově slabším soupeřem. Online bude možné sledovat na https://online.ceskyflorbal.cz/20162017/online-180939.htm. Druhým celkem, který se Žďáru postaví na domácí palubovce, bude od 13:30 Sklo Bohemia Světlá n/S. Světlá je aktuálně na posledním místě a proto nic jiného než tři body nebudou brány jako úspěch. C-tým tak může sezónu ukončit vítežstvím, jestli se to podaří, můžete sledovat online na https://online.ceskyflorbal.cz/20162017/online-180942.htm.

         V sobotu 8.4.2017 do Bystřice nad Pernštejnem vyrazí starší žáci. Ti zde sehrají Krajské finále ligy Vysočiny starších žáků. Od 11:00 se postaví soupeři Spartak Pelhřimov. Nebezpečný soupeř, který sice skončil v jižní části Ligy Vysočiny na 2. místě, ale po vánocích neskutečně posílil a nyní drží dvanáctizápasovou šňůru neporazitelnosti. V minulém týdny rozdrtili Pelhřimovští do té doby dominantní Okříšky 4:0. Následovat bude souboj s celkem Sklo Bohemia Světlá n/S, s kterým se Hippos utkal již v základné části sezóny. Hippos dokázal 1x zvítězit a 2x odcházel jako poražený. Nicméně v tabulce skončil Hippos první. V posledním zápase se utká s PSKC Okříšky od 16:00. A to snad bude finále jako řemen.

        8.4.2017 se Třebíči představí přípravka. Turnaj začíná od 9:00 s poslední zápas přijde na pořad dne od 12:00. Žďár i zde bude mít dva vyslance pro body. Hippos Žďár n/S. a Hippos Žďár n/S. Benjamins. Hippos Žďár n/S. Benjamins sehraje pět zápasů, Hippos Žďár n/S. o jeden méně. Rozpis naleznete na https://www.ceskyflorbal.cz/program/program/vyajc.

          V neděli 9.4.2017 se ve sportovní hale Na Bouchalkách uskuteční poslední turnaj sezóny mladších žáků. Turnaj startuje v 9:00 a Hippos bude mít ve hře dvě družstva. Hippos Žďár n/S. oranžoví a Hippos Žďár n/S. zelení. Oba celky odehrají shodně tři utkání. Podrobný rozpis s hracími časy naleznete na https://www.ceskyflorbal.cz/program/program/vyajc.

          Dalším, kdo odehraje utkání v neděli, budou starší žákyně. Ty se vypraví do Dolní Cerekve. Zde od 9:00 naskočí proti pořádajícímu celku FBŠ Jihlava. FBŠ Jihlava  je na prvním místě v tabulce a Hippos pouhé dva body za ní. Půjde tak o přímý souboj o první místo. V 10:30 poté Hippos narazí na tým, ze středu tabulky, Banes Florbal Soběslav. Zde bude Hippos jasným favoritem. Poslední souboj je na programu od 12:00. Soupeřem bude druhý Jihlavský tým - SK Jihlava. Druhý tým z Jihlavy je na opačném konci tabulky a patří jim předposlední místo. Hippos i v posledním zápase letošní sezóny bude plnit roly favorita a doufejme, že ji ukončí vítězstvím.