Hippos ve víkendových bojích

• Zápasová pozvánka

neděli 26.3.2017 v domácím prostředí sportovní haly Na Bouchalkách představí starší žáci. Ti ve Žďáře sehrají od 9:00 další z turnajů  Liga Vysočiny starších žáků – skupina B. Jak už bývá v této kategorii zvykem, Žďár bude mít hne dvojí zastoupení - Hippos Žďár n/S. a Hippos Žďár n/S. Benjamins. Oba týmy se střetnou se stejnými soupeři. V prvním zápase od 9:00 půjde o souboj prvního Žďáru s předposledním celkem tabulky SK Jihlava. V 10:15 naváže zápas SK Juvenis Přibyslav a Hippos Žďár n/S. Benjamins. Tentokrát se bude jednat o zápas celků z konce tabulky. Ve 12:15 Hippos Žďár n/S. Benjamins naskočí proti SK Jihlava.  Poslední zápas dne se odehraje od 13:30. I v toto zápase bude Hippos Žďár n/S. jasným favoritem. Soupeř SK Juvenis Přibyslav je třetím týmem od konce a Hippos by si měl vítězstvím upevnit první příčku v tabulce.

V neděli si také zahrají starší žákyně, které budou cestovat do Ledče nad Sázavou. Žákyně sehrají tři zápasy. V prvním naskočí od 11:00 proti SK Meťák České Budějovice. Hippos je jednu pozici před Budějovicemi a půjde tak o důležité utkání. V druhém zápase se střetne od 12:30 se soupeřem Spartak Pelhřimov. Pelhřimov je na poslední pozici a žďárské hráčky by tam měli zvítězit. Poslední zápas přijde na program dne od 13:30. I v tomto zápase se očekává vítězství Žďáru. Soupeřem bude předposlední celek SK Jihlava.

neděli se do soubojů zapojí i C-tým. Ten se chystá k zápasům, které absolvuje Bystřici nad Perštejnem. Od 10:00 se utkají s týmem Fbc Orel Nové Město na Moravě. Nové město na Hippos ztrácí pouhé dva body. V druhém utkání se Hippos C postaví proti soupeři  ASK Bystřice n.P. B, který bude mít výhodu domácího prostředí. Tabulka však hovoří ve prospěch Hipposu. Bystřice má 17 bodů (Hippos C – 24 b.) a nachází se na předposledním místě.