Hippos ve víkendových bojích

• Zápasová pozvánka

Do Havlíčkova Brodou vyrazí v sobotu 10.12.2016 hráči A-týmu. Ti se zde v rámci 13. kola Národní ligy – východ střetnou od 20:00 s domácím celkem Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod. Ani jednomu celku z Vysočiny se letošní sezóna nedaří, jak by si asi představovali. S ohledem na dosavadní průběh sezóny půjde především o zápas, kde si vítězný tým může, zvednou sebevědomí. Ani Žďár, ani Havlíčkův Brod prozatím mnoho vítězství neposbírali. V prvním, letošním, měření sil, vyšel lépe Havlíčkův Brod, který na žďárské palubovce dokázal zvítězit 4:5 v prodloužení. Online lze sledovat na https://online.ceskyflorbal.cz/20162017/online-162840.htm

V neděli 11.12.2016 se na dalekou cestu do Písku vypraví B-tým. Ten zde sehraje dvě utkání. V prvním utkání se střetne s celkem FBC Sokol Písek (od 9:00). Písek, i druhý soupeř Hipposu, posbíral ze 6-ti utkání 15 bodů a Písku patří třetí příčka. Od 12:00 se poté Hippos B postaví proti soupeři PSKC Okříšky-Kněžice. Kněžice mají shodný počet bodů, stejně jako Písek a pouze o skoré jsou na prozatímní čtvrté příčce. Hippos B čekají těžká utkání, kde však bude chtít ukázat, že bodovat se dá s celky z vrchní části tabulky. Hipposu patří osmá pozice v tabulce se 7-mi body.

Také v neděli 11.12.2016 se k zápasům vypraví žákyně. Jejich cesta povede do Ledče nad Sázavou. Starší žákyně se postupně utkají s celky SK Meťák České Budějovice (11:00), Spartak Pelhřimov (12:30), SK Jihlava (13:30).  Hned v prvním utkání změří síly s prvním celkem tabulky. Ani Hippos však není moc pozadu a momentálně mu patří třetí příčka. Souboj s Českými Budějovicemi, bude zcela jistě ozdobou celého hracího dne. Druhý soupeř se nachází na poslední příčce tabulky. Zde lze předpokládat vítězství žďárského celku. Doufejme, že papírové předpoklady holky přetaví ve tři body. Poslední soupeř je čtyři body za Hipposem. Hippos bude do utkání vstupovat jako mírný favorit, ale je zcela jasné, že nic jednoduchého je nečeká.