Hippos ve víkendových bojích

• Zápasová pozvánka

V sobotu 3.12.2016 od 19:00 se ve sportovní hale Na Bouchalkách sehraje další utkání Národní ligy – Východ. A-tým bude doma hostit čtvrtý tým tabulky - S.K. P.E.M.A. Opava. Hippos v posledních dvou předcházejících zápasech ztratil nadějné výsledky a nedokázal získat ani bod. Jak si Hippos povede v sobotu můžete také sledovat online na: https://online.ceskyflorbal.cz/20162017/online-162844.htm

                V neděli 4.12.2016 do Bystřice nad Perštejnem vycestují hráči C-týmu. Hippos se zde utkají postupně s celky Fbc Orel Nové Město na Moravě a FBC Salamandra Apoly. Nové Město je momentálně hned před žďárským týmem (má však tři utkání k dobru). Bude se tedy jednat o souboj sousedících celků tabulky, který slibuje napínavou podívanou. FBC Salamandra Apoly je na pátém místě tabulky. Do utkání bude vstupovat jako mírný favorit. Podaří se Hipposu vyvrátit tabulkové prognózy?

                 V neděli bude florbalový program pokračovat i ve Žďáře nad Sázavou. Zde se od 9:00 sehraje další turnaj starších žáků. Dva zástupci Hippos Žďár n/S. a Hippos Žďár n/S. Benjamins se střetnou dvěma soupeři. V 9:00 zahájí hrací den soupeř Hippos Žďár n/S. a ASK Bystřice nad Pernštejnem. Následovat bude vzájemné měření sil Hippos Žďár n/S. Benjamins a Fbc Orel Nové Město na Moravě. V následujících dvou utkání si Hippos soupeře prohodí. Podrobný rozpis naleznete na stránkách.