Hippos ve víkendových bojích

• Zápasová pozvánka

Hippos o víkendu čeká další z náročnějších programů. Do zápasů se zapojí celkem pět družstev ve čtyřech kategoriích.

                V sobotu 26.11.2016 se na na domácí palubovce představí B-tým. Ten od 10:30 naskočí proti celku Florbal Telč, který je o pouhý bod za Hipposem. Žďárský celek má však dvě utkání k dobru. Bez ohledu na počet odehraných zápasů, by se mělo jednat o vyrovnané utkání. Hippos však bude na domácím hřišti, tak doufejme, že této výhody využije. Online bude možné sledovat na https://online.ceskyflorbal.cz/20162017/online-165773.htm. V druhém utkání je od 15:00 na pořadu dne derby Vysočiny s Erupting Dragons Havlíčkův Brod B. Brod má v dosavadní průběhu soutěže výbornou statistiku pěti výher a pouze jedné prohry a dělí se o první příčku v tabulce.  Ani v tomto zápase nebude nouze o zajímavé momenty. Online bude probíhat na odkaze

https://online.ceskyflorbal.cz/20162017/online-165776.htm.

                Do Třebíče, také v sobotu, vycestují dorostenci. Žďár bude mít v Třebíči dvojí zastoupení, jak už bývá zvykem. Turnaj začíná v 8:00 a bude odstartován soubojem  Hippos Žďár n/S. a domácích Snipers Třebíč. Od 12:00 přijde na program vzájemný souboj žďárských celků Hippos Žďár n/S. Benjamins a Hippos Žďár n/S. Hippos Žďár n/S. se poté utká s posledním celkem tabulky PSKC Okříšky B. V posledním zápase poté Hippos Žďár n/S. Benjamins naskočí také proti Snipers Třebíč, kterým patří momentálně třetí příčka v tabulce.

                Posledním, kdo bude v sobotu zastupovat žďárské celky, bude A-tým. Ten bude cestovat do Brna, kde od 20:00 naskočí proti celku Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. V loňském roce se Hippos s brněnským celkem střet v play-off. V momentálním průběhu národní ligy však ani jeden z celků nepředvádí zdaleka takové výkony, jako v loňském roce. Brno má však o tři body více, jak Hippos a proto by případné tři body, měly cenu zlata. Online lze sledovat na https://online.ceskyflorbal.cz/20162017/online-162382.htm.

                 Posledním vyslancem budou v neděli 27.11.2016 starší žákyně. Ty mají na programu tři zápasy. V prvním naskočí proti Sklo Bohemia Světlá n/S. Soupeře dělí pouhý bod. Avšak i žďárské hráčky mají tři zápasy k dobru. V druhém utkání změří síly se Spartakem Pelhřimov. Pelhřimov je bez bodu na posledním místě tabulky a proto nic než tři body Hippos nebere. Neděli zakončí souboj s týmem SK Meťák České Budějovice. Ty se nacházejí na opačném pólu tabulky. Budějovice jsou momentálně druhé a dá se tak očekávat velice vyrovnané utkání.