Hippos ve víkendových bojích

• Zápasová pozvánka

Po náročném minulém víkendu čeká Hippos volnější období. K zápasům se v sobotu 22.10.2016 vypraví pouze A-tým a dorostenci.

Dorostenci cestují do Telče, kde sehraje každý z týmu dvě utkání. Stejně, jako v minulém případě, si žďárské celky Hippos a Hippos Benjamins v zápasech prohodí soupeře. Od 9:00 se Hippos střetne s celkem Florbal Telč a na tento zápas od 10:30 naváže souboj celků Hippos Benjamins a FBŠ Jihlava. Ve 13:00 se poté Hippos postaví proti Jihlavě a Hippos Benjamins proti dorostencům s Telče. Celek FBŠ Jihlava se nachází na druhém místě v tabulce, Telč je prozatím bez výhry a je poslední.

Do Hodonína budou cestovat v sobotu hráči A-týmu. Ti po první letošní výhře v minulém kole budou chtít zabojovat i na venkovní půdě. Soupeř FbC Aligators Klobouky jsou po odehraných pěti kolech první. Hippos tak bude stát proti celku, který ještě doma, ze tří zápasů, neztratil ani bod a v domácím prostředí disponuje zajímavou statistikou 26 vstřelených gólů a 12 inkasovaných. Online zápis můžete od 20:00 sledovat na https://online.ceskyflorbal.cz/20162017/online-159143.htm