Hippos naposledy v roce 2016

• Zápasová pozvánka

Poslední předvánoční, hrací víkend, se k zápasům připravují starší žáci a žákyně.

Oba zástupci starších žáku se v sobotu 17.12.2016 vydají do Přibyslavi. Zde bude od 9:00 odstartován další z turnajů. Jak už bývá zvykem, žďárské celky si v průběhu dne prohodí soupeře. Hippos Žďár n/S. se od 9:00 střetnou s pořádajícím celkem, Sokol Erupting Dragons H. Brod. Následovat bude od 10:15 souboj Hippos Žďár n/S. Benjamins s týmem Sklo Bohemia Světlá n/S. V dalších bojích dojde k prohození týmu. Hippos Žďár nad Sázavou se nachází na krásném druhém místě tabulky. Víkendoví soupeři jsou v těsné blízkosti. Sklo Bohemia Světlá n/S jsou třetí, Havlíčkův Brod čtvrtý. Hippos Žďár n/S. Benjamins jsou v tabulce na posledním místě. I přes horší postavení v tabulce však nebudou chtít ukončit rok bez zisku bodů.

V sobotu 17.12.2016 je také do bojů zapojídružstva dorostenců. Ti se představí publiku v Pelhřimově. Od 8:00 se Hippos střetne s Halíčkovým Brodem. Následovat bude souboj Hipposu Benjamins s celkem Sklo Bohemians Světlá nad Sázavou. V dalších zápasech si oba žďárské celky soupeře prohodí. Světlé patří druhá příčka v tabulce, Havlíčkův Brod se nachází na šesté pozici. Týmy ze Žďáru jsou na třetím a sedmém místě.

         V neděli 18.12.2016 se jako poslední celek v roce 2016 představí starší žákyně. Ty budou cestovat do Dolní Cerekve. Zde se od 9:00 utkají s prvním týmem soutěže - FBŠ Jihlava. Hippos však na Jihlavský tým ztrácí pouze pět bodů a patří mu třetí příčka. Od 10:30 se Hippos postaví týmu z opačného konce tabulky, Banes Florbal Soběslav. Poslední zápas v letošním roce odehrají žákyně opět proti soupeři z Jihlavy – SK Jihlava (12:00). Druhý tým z Jihlavy okupuje střed tabulky. V posledních dvou zápasech tak budou žďárské flórbalistky nastupovat jako favoritky. 

       V neděli se také představí nejmenší kategorie a to elévové. Ti svůj turnaj odehrají v Bytřici nad Pernštejnem. Turnaj načína 9:30. Kompletní rozpis turnaje naleznete na https://www.ceskyflorbal.cz/program/program/vyajc