Hippos naposled v roce 2017

• Zápasová pozvánka

    Poslední letošní zápas odehraje v sobotu 16.12.2017 A-tým v Bystřici nad Perštejnem. Zde se od 19:00 střenou s domácím celkem ASK Bystřice n.P.. Domácí celek je na posledním místě v tabulce, ale i přes tuto skutečnost, čeká Hippos velice důležité a zcela jistě těžké utkání. Hippos, stejně jako 90% týmů v lize, balancuje nad sestupovými příčkami. Jakékoliv body tak mají cenu zlata. Po dvou zápasech, kdy se Hippos vypořádával s marodkou se snad blízká na lepší časy a Žďár bude téměř v plné síle. Zápas lze sledovat online na: https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-197716.htm

    V sobotu se do Jihlavy vydají starší žáci. Poslední turnaj Ligy Vysočiny starších žáků – skupina A, bude v místě konání výhradním soubojem žďárských a jihlavských celků. Od 9:00 se utkají Hippos Žďár n/S. Benjamins vs. SK Jihlava. Druhé utkání bude v režii týmů Hippos Žďár n/S. a FBŠ Jihlava. Následovat budou vzájemné zápasy s druhými týmy. Trenéři Hipposu se oproti zvyklostem rozhodli rozhodit A-tým, Benjamins bude tedy o něco více silnější. Hlavně i po stránce věkové. Jak to dopadne, to se necháme překvapit. Rozpise naleznete na stránkách.

    V Českých Budějovicích zakončí rok také hráči B-týmu. Ti od 10:30 nastoupí proti  Snipers Třebíč B. Oba celky mají plus, mínus shodnou bilanci. Třebíč má o dva zápasy méně, ale Hippos o čtyři body více. Dá se tedy předpokládat, že půjde o vyrovnané utkání s nejasným koncem. A ani druhé utkání nepřivedlo Hipposu B o cesty snadného soupeře. Tým, který se nachází jen o dvě příčky za Hipposem. O jeden bod méně má na svém kontě T.J. Sokol Lišov, který bude soupeřem od 13:30.

    Do Třebíče pak v neděli vyrazí junioři. Od 10:30 se bude moct Hippos rozehrát, proti šestému celku, Snipers Třebíč. S ohledem na 18 bodů Hipposu (o 11 více, než soupeř) a třetí místo v tabulce, by si měl Hippos s třebíčskými střelci poradit. Druhé utkání, hrané od 14:30 už slibuje slušnou podívanou. Hippos narazí na druhý celek tabulky PSKC Okříšky. První vzájemné utkání Okříšky vyhráli poměrem 7:4. Hippos má tak jistě o motivaci postaráno.

     V neděli bude mít Žďár své zastoupení i v Dolní Cerekvi. Zde budou od 9:15 bojovat elévové. Dvě družstva, celkem osm zápasů. Tak bude vypadat účinkování Hipposu v lize Vysočiny elévů. Podrobný rozpis na stránkách.