Hippos čeká prodloužený herní víkend

• Zápasová pozvánka

Žďárské florbalisty čeká náročný prodloužený, hrací víkend. Do hry naskočí 7 žďárských družstev.

Florbalové dostihy odstartují hned v pátek 28.10.2016. Do Třebíče budou cestovat hráči C-týmu. Ti současně okupují deváté místo v tabulce. Soupeřem jim bude tým  Sabots Jihlava (10:30). Jihlavský celek se nachází o bod za Hipposem. V druhém utkání naskočí Hippos proti domácím Snipers Třebíč B. Ti mají naopak o dva body více a o tři místa lepší umístění v tabulce. Hippos C, tak čekají důležité souboje s vyrovnanými soupeři.

Dalšími celky, které se budou prát o body, budou v pátek starší žáci. Ti představí, na domácí palubovce sportovní haly Na Bouchalkách, dvě družstva. A jak už bývá letos zvykem, oba celky si v zápase vzájemně prohodí soupeře. Od 12:00 odstartuje turnaj souboj  Hippos Žďár n/S. a Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod. Následovat bude od 13:15 zápas Hippos Žďár n/S. Benjamins a Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou. V 15:15 se poté Hippos Žďár n/S. Benjamins utká s Havlíčkovým Brodem a Hippos Žďár n/S. od 16:30 se soupeřem ze Světlé nad Sázavou.

                V pátek od 19:00, se v domácím prostředí ukáže opět i A-tým. Ten odstartuje šňůru domácích zápasů. Na programu je souboj s posledním celkem tabulky Paskov Saurians, který ještě nedokázal získat ani bod. Zcela jistě se bude jednat o prozatím nejdůležitější utkání a to především s ohledem na to, že Hipposu “A“ se prozatím v sezóně bodově moc nedaří. Online lze sledovat na:

 https://online.ceskyflorbal.cz/20162017/online-159144.htm

                V sobotu 29.10.2016 se ve Žďáře také, letos poprvé, přestaví nejmenší z řad Hipposu – elévové. Ti budou mít doma hned trojí zastoupení. Hippos Žďár n/S. červení, Hippos Žďár n/S. Benjamins a Hippos Žďár n/S. Cipísci. Na programu bude hned třináct zápasů, kde se žďárské celky představí. Podrobný rozpis naleznete s stránkách v sekci soutěže/ rozpis zápasů. První zápas začne v 9:00.

                Florbalové hody zakončí v neděli v 30.10.2016, ve 14:00 A-tým. Ten v dalším domácím zápase, čeká další veledůležitý souboj. V předehrávce 14. kola Národní ligy, bude Hippos hostit FBC Vikings Kopřivnice. S tímto soupeřem se Hippos již utkal a ve vyrovnané utkání nakonec bral všechny body soupeř z Kopřivnice, za výhru 7:6. Kopřivnice je v současnosti jednu příčku před Hipposem o tři body. Online lze sledovat na: https://online.ceskyflorbal.cz/20162017/online-160295.htm