Bohatý florbalový víkend Na Bouchalkách

• Zápasová pozvánka

   V sobotu 27.1.2018 se ve Žďáře představí dorostenky. Ty se od 12:00 utkají s celkem Tygřice TJ Slavoj Temelín. Na úvod turnaje si Hippos asi nemohl přát lepšího soupeře. Temelínu patří poslední příčka soutěže a žďárský celek by tak měl v prvním zápase naplno bodovat. V druhém zápase se pak domácí tým postaví od 15:45 týmu Sklo Bohemia Světlá n/S. Světlá je naopak celek, který prozatím ztratil pouze tři body z možných třiceti.

   Na dorostenky pak ve sportovní hale Na Bouchalkách naváže A-tým. Ten bude od 19:00 hostit Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Žďár se nachází v bodovém útlumu a s ohledem na vyrovnanost tabulky potřebuje také bodovat. Brno sbírá body pravidelně a i porto má na svém kontě o šest bodů více, než Hippos. V Brně Hippos vydřel v závěru alespoň bod, jak se povede doma, můžete sledovat online na https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-203382.htm

   Na bohatý sobotní program v neděli navážou Na Bouchalkách starší žáci. Ti zde pořádají další z turnajů Liga Vysočiny starších žáků – skupina A. Již klasicky má Hippos v této kategorii dvě družstva, která se postupně od 9:00 představí ve dvou zápasech. Soupeři jim budou vždy celky z Nového Města na Moravě a Bystřice nad Perštejnem.

   V Dolní Cerekvi pak od 9:00 odstartují turnaj junioři. V obou zápasech bude Hippos považován za favorita. V prvním zápase (9:00) poměří síly s FBŠ Jihlava. Jihlava se pohybuje ve středu tabulky, Hippos má o devět bodů víc. V druhém utkání pak bude soupeřem žďárských florbalistů ASK Bystřice n.P.. Ta prozatím získala pouze tři body a je jasně poslední.

    Posledním, kdo v neděli sehraje další zápasy, budou elévové. Obě družstva budou cestovat do Pelhřimova, kde sehrají oba čtyři utkání. Podrobný rozpis naleznete na stránkách.