Béčko bez bodu a opět debakl

• Článek k zápasu/turnaji

Začátek sezony B-týmu mužů hrubě nevychází. Z turnaje v Písku neveze ani bod, navíc od FA České Budějovice utrpěl debakl 3:12, byť s nimi v minulém kole remizoval 5:5.

FBC SOKOL PÍSEK - Hippos Žďár n/S. B 4:2 (0:0, 1:0, 3:2)

Utkání bylo od prvních minut velmi vyrovanné, dokonce Hippos měl více ze hry i vyloženější šance. Jenže je neproměnil. A tak se první prosadil Písek, ve 23 minutě.  O výsledku utkání rozhodl začátek poslední části. Hippos dostal rychlý gól, mohl ale hned v následující přesilovce odpovědět. Ovšem v početní nevýhodě přidal Písek třetí branku. A zanedlouho i čtvrtou. Pak sice Hippos pomocí Imramovského a Dočekala korigoval, na dělbě bodů to však nic neměnilo.

Branky: Imramovský, Dočekal, asistence: Blažek, Zerák. Vyloučení 1:0, bez využití, v oslabení 1:0

Hippos Žďár n/S. B - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 3:12 (0:1, 1:5, 2:6)

Žďáru se opět povedl nástup do utkání, Imramovský se ocitl v několika vyložených situacích. Bohužel on i další střelci selhali. Úvodní branku tak vstřelili Jihočeši na konci první části. Na jejich další 2 rychlé góly stihl odpovědět Tomáš Dvořák, ovšem ani tato branka Hippos nenastartovala, naopak ještě třikrát inkasoval před druhou sirénou. Hostům se pak hrálo lépe, Žďár zkusil hru otevřít i za cenu dalších obdržených branek. Bohužel góly se nedostavily, skórovaly pouze Budějovice. Až po desáté brance se dvakrát zapsal mezi střelce Ondra Zerák, ale jednalo se pouze o kosmetickou úpravu skóre. A i po ní hosté ještě tři branky přidali.

Branky: Zerák 2, T. Dvořák, asistence: Imramovský 2, T. Dvořák. Vyloučení: 1:0, bez využití. Sestava: Růžička - T. Dvořák, Turinský, Macháček, Řádek - Melichar, Imramovský, Zerák, Kos, Blažek, Dočekal.