A-tým a přípravka v domácím prostředí

• Zápasová pozvánka

Víkendový program nabídne žďárským fanouškům domácí zápasy A-týmu a přípravky. Ven vyrazí dorostenci, mladší a starší žáci.

                V sobotu 11.11.2017 od 19:00 bude Sportovní hala Na Bouchalkách svědkem 9. kola Národní ligy mužů - východ. Domácí Hippos bude hostit třetí tým tabulky Snipers Třebíč. Hipposu se v loňské sezóně domácí utkání s Třebíčí vůbec nepovedlo.  Třebíč jako nováček soutěže, Hippos jasně přehrála poměrem 3:6. Letos se bude chtít žďárská tým polepšit. Třebíč v dosavadním průběhu sezony 5x zvítězila a 3x odcházela jako poražená. Hippos má na kontě o jedno vítězství méně. Kdo nakonec pobere další důležité body? Online lze sledovat na https://online.ceskyflorbal.cz/20172018/online-194196.htm

                Další utkání ve Žďáře sehrají v neděli 12.11.2017 zástupci přípravky. Ti mají na programu 4. kolo Liga Vysočiny přípravek. Turnaj vypukne od 9:00. Hippos naskočí celkem ke čtyřem zápasům. Přijďte naše malé florbalisty podpořit. Kompletní rozpis naleznete na internetových stránkách -             http://www.hipposzdar.cz/souteze/21/20

                K venkovním zápasům se pak v neděli vydají dorostenci. Ti se představí v Třešti. Dorostenci jsou prozatím na prvním místě tabulky. Soupeřem ji tentokrát bude tým Florbal Telč (od 11:30), který se nachází ve středu tabulky. Hippos by tak měl plnit roly favorita. V druhém utkání, hraném od 14:30 se utkají s posledním celkem TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons. Dokáže Hippos potvrdit pozici vedoucího celku a navýšit bodový zisk?

                Venku se představí v neděli i starší žáci. Ti vyrazí do Ledče nad Sázavou. Hned druhé utkání turnaje nabídne souboj žďárských celků Hippos Žďár n/S. Benjamins a Hippos Žďár n/S. (10:15). V dalším průběhu dne se pak od 12:15 Hippos Žďár n/S. Benjamins utkají s TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons a od 13:30 Hippos Žďár n/S. proti Sklo Bohemia Světlá n/S. Hipposu Žďár n/S. patří první místo v tabulce bez ztráty kytičky. Druhý tým se nachází na opačném konci tabulky. Soupeřům patří třetí a čtvrté místo.

                 Posledním, kdo bude v neděli cestovat, budou mladší žáci (kategorie 3+1). Mladší žáci vyrazí do Pelhřimova, kde se postupně střetnou s TJ Centropen Dačice (9:45), domácími Spartak Pelhřimov (10:30), druhým domácím celkem Spartak Pelhřimov – žlutí (11:15) a SK JUVENIS PŘIBYSLAV (12:00).